AEL və "Qarabağ" komandalarının start heyətləri açıqlandı
Kiprdə UEFA Konfrans Liqasının III təsnifat mərhələsinin ilk oyununda üz-üzə gələcək AEL və "Qarabağ"ın start heyətləri açıqlanıb.
AEL: 1. Vozinya, 4. Andrey Teişeyra, 13. Bruno Santos, 44. Kire Ristevski, 27. Robert Mazan, 6. Slobodan Medoyeviç (Serbiya), 8. Davor Zdravkovski, 20. Sito Riera, 12. Stefan Scepoviç, 16. Manuel Torres, 17. Euller
Ehtiyat oyunçular: 30. Antreas Keravnos, 99. Elber Evora, 5. Tjin Daverveld, 10. Franko Mazurek, 11. Alastair Reynolds, 15. Stylianos Panteli, 23. Vasilios Papafotis, 24. Dimitris Avraam, 28. Kostas Soteripu, 50. Andriya Maydevaç, 73. Bryan Pele, 77. Matko Babiç
Baş məşqçi: Duşan Kerkez
"Qarabağ": 1. Şahruddin Məhəmmədəliyev, 2. Qara Qarayev, 5. Maksim Medvedev (k), 6. Patrik Andrade, 10. Abdullah Zubir, 11. Xayme Romero, 19. Filip Ozobiç, 27. Toral Bayramov, 30. Abbas Hüseynov, 77. Ramil Şeydayev, 81. Kevin Medina
Ehtiyat oyunçular: 12. Emil Balayev, 94. Ayhan Arazlı, 13. Bəhlul Mustafazadə, 18. İsmayıl İbrahimli, 20. Kadi Borqes, 22. Musa Qurbanlı, 24. Zamiq Əliyev, 28. Hüseyn Hüseynzadə, 29. Marko Veşoviç, 83. Nihad Quliyev
Qeyd edək ki, bu gün Larnaka şəhərindəki "AEK Arena"da keçiriləcək AEL - "Qarabağ" matçı Bakı vaxtı ilə saat 21:00-da başlayacaq. Ağdam təmsilçisinin heyətində yeni transferlər Riçard Almeyda və Qaspar Panadero Zamora bu matçda oynamayacaq.