Avropa Liqası: "Neftçi" HİK-lə matçda hesabı bərabərləşdirdi - FOTO (YENİLƏNİR)
Avropa Liqası: "Neftçi" və Finlandiyanın HİK (Helsinki) komandaları arasında UEFA Avropa Liqasının III təsnifat mərhələsinin ilk oyununda hesab bərabərləşib.
Publika.az xəbər verir ki, "ağ-qaralar"ın kapitanı Emin Mahmudov 80-ci dəqiqədə cərimə zərbəsindən gözəl qol vurub - 2:2.
22:22
"Neftçi" və Finlandiyanın HİK (Helsinki) komandaları arasında UEFA Avropa Liqasının III təsnifat mərhələsinin ilk oyununda 3-cü qol vurulub.
Publika.az xəbər verir ki, qonaqların heyətində bu dəfə Jair fərqlənib. O, 65-ci dəqiqədə hesabı komandasının xeyrinə dəyişib - 2:1.
"Neftçi" və Finlandiyanın HİK (Helsinki) komandaları arasında UEFA Avropa Liqasının III təsnifat mərhələsinin ilk oyununda 2-ci qol vurulub.
Publika.az xəbər verir ki, qonaqlar 61-ci dəqiqədə Roopi Riskinin qolu ilə hesabı bərabərləşdiriblər - 1:1.
22:12
"Neftçi" və Finlandiyanın HİK (Helsinki) komandaları arasında UEFA Avropa Liqasının III təsnifat mərhələsinin ilk oyununda hesab açılıb.
Publika.az xəbər verir ki, "ağ-qaralar"ın heyətində Sabir Buqrin 59-cu dəqiqədə baxımlı zərbə ilə komandasını önə keçirib.
21:48
"Neftçi"nin qapıçısı Aqil Məmmədov Bakıda Finlandiyanın HİK (Helsinki) klubuna qarşı UEFA Avropa Liqasının III təsnifat mərhələsinin ilk oyununda sıradan çıxıb.
Publika.az xəbər verir ki, 17-ci dəqiqədə zədələnən qolkiper Kamran İbrahimovla əvəzlənib.
Qeyd edək ki, hazırda ilk hissə oynanılır və hesab açılmayıb.