"City Garden Narimanov"da qısa müddətdə təhvil veriləcək mənzillər faizsiz kreditlə
Faizsiz kreditlə premium mənzil sahibi olmaq istəyirsinizsə, bu xəbər sizin üçündür!. "Kristal Abşeron" "City Garden Narimanov" layihəsində tezliklə təhvil veriləcək premium təmirli mənzillər 36 aya qədə
"Quba Palace"da "Günəş uşaqlar" konserti keçirildi - Fotolar
Novruz bayramı ərəfəsində "Quba Palace" hoteldə "Günəş uşaqlar" adlı konsert keçirilib. xəbər verir ki, tədbir "Birlik" və "Qayğı-Sağlam Nəsil Naminə" ictimai birliklərinin və "Qub
Unibank biznes sahiblərinin işini asanlaşdırmaq üçün yeni layihə təqdim edir
Unibankbiznes sahiblərinin POS-terminal əldə etməsi və istifadə prosesini xeyliasanlaşdırıb. Bankın Omnitech şirkəti ilə əməkdaşlığa başlaması, sahibkarlaraPOS-terminal və kassa aparatlarının çox rahatlıqla əldə edilməs
"Kontakt" artıq Naxçıvanda - Açılışa özəl 60%-dək endirim
Gözlənən gün gəldi: sevindirən şəbəkə "Kontakt" artıq Naxçıvan əhalisinə elə öz yurdlarında xidmətə başlayıb. Belə ki, şəbəkə ilin əvvəlindən elan etdiyi Naxçıvanda ilk mağazasının qapılarını nəhayət ki, müştərilərini
Lotereya qalibinin inanılmaz şans hekayəsi - Az qala bileti itirmişdi
"Azərlotereya"nın "Beşdə 5" lotereyasında 50.500 manat qazanmış bəxtəvər qalib öz şans hekayəsini izləyicilərlə bölüşüb.  . Bakı sakini Möhübbət Balayev ötən ay "Beşdə 5" tirajlı lotereyasınd
Müavinət və təqaüdlərin artırılması ilə bağlı təkliflər təqdim ediləcək - Bu tarixdə
"Rəsmi statistikaya əsasən, bu ilin yanvar ayında Azərbaycanda orta aylıq əməkhaqqı 12.8 faiz artaraq 1 062.9 manata çatıb. Aylıq maaş artımının ikirəqəmli olması bu ildən minimum və eləcə də bir sıra sektorlarda əməkhaqq