Bakı-Sumqayıt yolundan istifadə edənlərə sevindirici xəbər - Bu gündən
Bakı-Sumqayıt yolundan istifadə edənlərə sevindirici xəbər - Bu gündənBu gündən Sumqayıt-Bakı marşrut xətti üzrə ekspres avtobuslar fəaliyyətə başlayır.
Bu barədə Azərbaycan Yerüstü Nəqliyyat Agentliyi məlumat yayıb.
Bildirilib ki, artıq neoplanlar Bakı Beynəlxalq Avtovağzal Kompleksinə gətirilib.
Gediş haqqi 80 qəpik təşkil edəcək.
Qeyd edək ki, bu gündən fəaliyyətə başlayan ekspress avtobuslar Sumqayıt Avtovağzalı, "Bağçalı evlər" yaşayış kompleksi, Sumqayıt dairəsi, Ceyranbatan qəsəbəsi, Avtovağzal metro stansiyası, Bakı Beynəlxalq Avtovağzal Kompleksi marşrutu üzrə hərəkət edir.
Sərnişinlərin rahat, sürətli və təhlükəsiz daşınması üçün səfərlər Neoplan markalı 48 yerlik komfortlu avtobuslarla həyata keçirilir. Xətdə 14 avtobus 11 dəqiqə intervalla sərnişinlərə xidmət göstərir.
Bakı-Sumqayıt yolundan istifadə edənlərə sevindirici xəbər - Bu gündənBakı-Sumqayıt yolundan istifadə edənlərə sevindirici xəbər - Bu gündənBakı-Sumqayıt yolundan istifadə edənlərə sevindirici xəbər - Bu gündənBakı-Sumqayıt yolundan istifadə edənlərə sevindirici xəbər - Bu gündən/ azxeber.com