Bayram günlərində mənzil arzunuzu faizsiz kreditlə reallaşdırın – "Kristal Abşeron"
Bayram günlərində mənzil arzunuzu faizsiz kreditlə reallaşdırın –  "Kristal Abşeron"un satış ofisləri bayram günlərində xidmətinizdədir və sizə faizsiz, daxili kreditlə tam təmirli, çıxarışlı mənzillər təqdim edir!
"Kristal Abşeron" müştərilərinə tam təmirli və çıxarışlı mənzillər təqdim edir. Ən əsası isə bütün mənzillərin faizsiz, komissiyasız, daxili kreditlə təklif olunmasıdır. Bu, mənzil sahibi olmaq istəyən hər kəs üçün möhtəşəm fürsətdir!
Bayram günlərində mənzil arzunuzu faizsiz kreditlə reallaşdırın – Yaşayış kompleksləri öz daxilində geniş və yaşıl həyətlər, oyun meydançaları, istirahət zonaları, ticarət obyektləri, məktəb və bağça kimi bir çox imkanları özündə birləşdirir.
Bayram günlərində mənzil arzunuzu faizsiz kreditlə reallaşdırın – Satış ofisləri bayram günlərində işləyəcək
Şirkətin müştərilər üçün daha bir mühim xəbəri var! Novruz və Ramazan bayramı günlərində, 20-31 mart tarixləri arasında "Kristal Abşeron"un bütün satış ofisləri fəaliyyət göstərəcək.
Satış mərkəzlərinin ünvanları:
City Garden Narimanov - Nərimanov rayonu, İslam Abışov küçəsi
Sahil Park - Sumqayıt Dənizkənarı Park (Göyərçin heykəlinin yanı)