Aktyor onu narahat edən fanatından bu yolla canını qurtardı
Məşhur aktyor Robert Pattinson onu narahat edən pərəstişkarından canını qurtarmaq üçün maraqlı üsula əl atıb. xarici mətbuata istinadən xəbər verir ki, aktyor evinin qarşısında çadır qurub yaşayan pərəstişkarındandan canın
Serialdaki xəyanətə görə kanal cəzalandırıldı
Türkiyənin Radio və Televiziya Üst Şurası (RTÜK) "Ay Yapım"ın istehsalı olan və "NOW" kanalında yayımlanan "Kıskanmak" serialını cərimələyib. Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, kanal
Toya 50 minə gedirəm, Alim Qasımovun çıxışı da buraya daxildir
"Bu sənətə illərimi qoymuşam. Bu işin zəhmətini çəkmişəm. Ağlaya-ağlaya, əllərimi dağıda-dağıda, zülm çəkə-çəkə çalışmışam. Birinci sevgi olub. Sonra bu sevgidən məşhurluq yaranıb. Bu, məsuliyyətə səbəb olub. Bu da qazancımı
Pərvizlə Türkan yenidən bir arada - 'Gəlirik
Pərviz Bülbülə və Türkan Vəlizadə uzun zaman sonra yenidən bir araya gəliblər. xəbər verir ki, onlar yeni duet ilə pərəstişkarlarını sevindirəcəklərini bildiriblər. Bu haqda Türkan sosial media hesabında məlumat verib. Pərvizl
Ölümündən sonra ailəsi üçün 1 milyondan çox ianə toplandı
Amerikalı aktyor Ceyms Van Der Biik ötən gün 48 yaşında vəfat edib. xarici mətbuata istinadən xəbər verir ki, aktyorun ölümündən sonra, onun həyat yoldaşı və altı uşağına dəstək olmaq üçün "GoFundMe" platformasınd
Fatimənin Tailand istirahətindən - FOTOLAR
Rəqqasə Fatimə Fətəliyeva Tailanda tətilə yollanıb. xəbər verir ki, o istirahətə övladları ilə birlikdə getidyini bildirib. Fotoları yüzlərlə bəyəni toplayan Fatimə sosial şəbəkədəki paylaşımı ilə də diqqət çəkib:. "Həya
Hasan Canın analizlərinin nəticəsi çıxdı
Bir müddət öncə narkotik çərçivəsində saxlanılan aparıcı və komediya ustası Hasan Can Kayanın test nəticəsi açıqlanıb. xəbər verir ki, Hasan Canın daha öncə də bildirdiyi kimi heç bir narkotik maddədən istifadə etmədiyi üz
Üç insan DNT-dən yaranan uşaq dünyaya gəldi
Dünyada ilk dəfə üç fərqli insanın DNT-sindən istifadə olunan uşaq dünyaya gəlib. xarici mətbuata istinadən xəbər verir ki, alimlər süni mayalanma ilə doğulan körpələrin bu üsulla genetik xəstəliklərdən azad olunacağına inanırlar
"Hər bir insanın səhvləri var. Mən heç kimin səhvini ifşa edib danışmıram. Əgər mənə yaxın biridirsə, ondan çox-çox üzr istəyərək deyirəm ki, qəlbi qırılmasın. Birtəhər başa salıram ki, bu, olmaz". xəbər verir ki