"Mən gəlinimi qızım kimi sevə bilərəm. Çünki qayınanadan heç vaxt ana olmaz. xəbər verir ki, bu sözləri Əməkdar artist Sevinc Sarıyeva deyib. O, "İncə səhər" verilişində gəlin-qaynana münasibətlərindən danışıb:
Türkiyənin məşhur komediya ustası, aktyor və yazıçı Yalçın Özden xəstəxanaya yerləşdirilib. Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, onun beyin qanaması keçirdiyi açıqlanıb. Özdenin reanimasiyaya yerləşdirildiyi məlu
Buna görə Novruz bayramında sevinmirəm
Yeganə Mürsəlova Novruz bayramı ilə bağlı səmimi etirafı ilə diqqət çəkib. xəbər verir ki, sənətçi "Xəzər axşamı" verilişində atasının vəfatından sonra bayramı qeyd etmədiyibi deyib. O, qeyd edib ki, atası martı
Tanınmış meyxanaçı Aqşin Fatehin restoranı "By Fateh" bağlanıb. -un əldə etdiyi məlumata görə, meyxanaçı restoranın bağlandığını təsdiq edib. O tezliklə yeni məkan açacağını da qeyd edib. Xatırladaq ki, sözügedə
Məşhur aktyor imtina etdiyi qızına 6 milyon ödəyəcək
Məşhur aktyor Metin Akpınar 6 milyon lirə dəyərində təzminat ödəyəcək. xəbər verir ki, buna səbəb aktyorun illər əvvəl imtina etdiyi qızı Duyqu Nebioğlunun onu məhkəməyə verməsi olub. Məhkəmədə hakim Metin Akpınarın Duyquy
ATV-nin "Kəlmə-Kəlməyə" meyxana şousunda daha bir ¼ finalçının adı məlum olacaq. xəbər verir ki, bu həftə meyxanaçılar Pərviz Həşimov və Tərlan Xəlilov üz-üzə gələcəklər. Uzun zamandır gözlənilən 1/8 mərhələni
Xəbər verdiyimiz kimi, Fərəh Samirə qızı polis əməkdaşları tərəfindən saxlanılıb. -un əldə etdiyi məlumata görə, o məhkəmə qərarı ilə 500 manat məbləğində cərimələnib və sərbəst buraxılıb. Qeyd edək ki, müğənninin sosia
Məşhur aktyor həbs edildi
Məşhur aktyor Şaya LaBaf sərxoş vəziyyətdə ictimai asayişi pozduğuna görə Yeni Orleanda həbs edilib. xarici mətbuata istinadən xəbər verir ki, uzun müddətdir alkoqol asılılığından əziyyət çəkən 39 yaşlı aktyorun beş gün ərzind