Müğənni Kəmalə Günəşli övladlarından danışıb. xəbər verir ki, sənətçi o, övladlarının efirlərdə göstərilməsinə qarşı çıxdığını deyib. Müğənni bildirib ki, onun qızını heç kəs tanımır:. "Oğlum bir dəfə efirə çıxdı,
Şəbnəmlə Nigarın söz savaşı yenidən alovlandı
"Avroviziya 2011" qalibi Nigar Camal müğənni Şəbnəm Tovuzluya yenə söz atıb. xəbər verir ki, sənətçilərin mübahisəsi illər sonra yenidən gündəmə gəlib. Şəbnəm Nigarın onu lağa qoyduğu videoya şərh yazaraq bunlar
"30 il öncə bu sənətə başlayanda halallığımı anamdan almışam". . Bu sözləri -a açıqlamasında müğənni Elçin Hüseynov deyib. . Sənətçi anasının səhhətindən danışıb:. "Anam Raya xanımın 83 yaşı var. Artıq səhhətind
Müğənni Doğuş yeniliklər üzərində çalışdığını bildirib. xəbər verir ki, o bu haqda sosial şəbəkə hesabında məlumat verib. Doğuş bildirib ki, yeni hazırladığı mahnılar akustik versiyada dinləyəcilərə təqdim ediləcək. Ayse
Kızılcık şerbeti' final edə bilər
"Kızılcık şerbeti" serialının finalı ilə bağlı xəbərlər mediaya sızdırılıb. xəbər verir ki, ekran işi 4-cü mövsümün sonunda izləyiciləri ilə vidalaşacaq. Buna səbəb ekran işi ilə bağlı verilən 5-ci mövsüm təklifini
Zaur həyat yoldaşının sevgililər günü hədiyyəsindən danışdı
Zaur Nəbioğlu aparıcı olduğu verilişdə həyat yoldaşının ona aldığı sevgililər günü hədiyyəsindən danışıb. xəbər verir ki, Zaur verilişdə müzakirə gedən zaman həyat yoldaşının ona yazdığı mesajı qonaqlar ilə bölüşüb. Bel
Edis axtarışa verildi
Məşhurları hədəf alan narkotik istintaqı çərçivəsində daha bir müğənninin saxlanılması üçün tədbirlər görülür. xəbər verir ki, ifadə vermək üçün çağırılan müğənni Edis Görgülü haqqında həbs qərarı verilib. Onun hazırda ölk
Vəfa solo konsert verəcək
Müğənni Vəfa Şərifova solo konsert verməyə hazırlaşır. xəbər verir ki, o, 5 aprel tarixində Opera studiyasının səhnəsinə çıxacaq. Sənətçi, sevilən mahnılarını canlı ansamblın müşaiyəti ilə sevənlərinə təqdim edəcək. Ayse