Rusiyanın Xalq artisti Filipp Kirkorov yeni fotosessiya etdirib. xəbər verir ki, ifaçı əməkdaşlıq etdiyi brendin öz adını daşıyan geyim kolleksiyası üçün kamera qarşısına keçib. O, çəkiliş üçün 1980-ci illərin üslubuna üstünlü
Orxan ölüm xəbərini yayanları ifşa etdi: Sən demə
"Mən heç bilmirdim ki, mənim kimi həkimimin də rəqibləri var imiş". xəbər verir ki, bu sözləri ötən gecə ölüm xəbəri yayılan meyxanaçı Orxan Lökbatanlı deyib. Sənətçi, yalan xəbərlərin onun və həkiminin rəqiblər
Ebru Gündeş villasını qızına hədiyyə etdi - Türkiyəni tərk edir
Ebru Gündeş 14 yaşlı qızı Alaranın gələcəyini təmin etmək üçün İstanbulun Beykoz Kanlıca bölgəsindəki villasını ona hədiyyə edib. Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, villanın təxminən 250 milyon TL (9 milyon 75
Onlar da sərbəst buraxıldı
Qadağan olunmuş maddə istintaqı çərçivəsində saxlanılan müğənni Murat Dalkılıç, "Duman" qrupunun solisti Kaan Tangöz, aktyor İsmail Hacıoğlu və modelyer Kemal Doğulu sərbəst buraxılıb. xəbər verir ki, onlar "şəxs
Ramazan boyu Qəzzada veriləcək bütün iftar yeməklərinin pulunu Yıldız Tilbe ödəyəcək
Türkiyəli sənət adamlarının Qəzzaya yardımı davam edir. Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, Ramazan ayında Fələstindəki çadır düşərgələrində təxminən 12 min nəfər üçün nəzərdə tutulan iftar yeməyinin bütün xərclərini