"Gənclər bacarır!" Azercell-in dəstəyi ilə davam edir - FOTOLAR
Lider mobil operatorun əməkdaşları SOS Uşaq Kəndininsakinləri ilə bilik və təcrübələrini bölüşüb
Həssas qrup gənclərin bilik və bacarıqlarını artırmaq məqsədilə təşkil olunan "Gənclərbacarır!" layihəsinin növbəti mərhələsinə 15-23 yaş aralığında 20 iştirakçı qoşulub. Proqramda Azercell-inİnsan Kapitalının İdarə Edilməsi departamentinin əməkdaşıGünay Quliyeva tərəfindəneffektiv ünsiyyət, karyera planlaması, CV tərtibatı, müsahibəyə hazırlıq iləbağlı təlim sessiyası keçirilib. Həmçinin layihənin "Youthlinks" platformasıüçün müsahibəyə hazırlıq və özünü təqdimetmə bacarıqları haqqında maarifləndiricivideolar da çəkilib.
"Gənclərbacarır!" layihəsi çərçivəsində "İdeyadan biznesə" mövzusunda təlim də baştutub. Azercell-in Korporativ Ünsiyyət departamentinin əməkdaşı İradə Məmmədovanınapardığı təlimdə gənclər sahibkarlıq, biznes ideya, dünya bazarı kimimövzularda geniş məlumatlar əldə ediblər.
"Youthlinks"haqqında məlumatla əlavədən tanış ola bilərsiniz:
YouthLinksCommunity (sos-youthlinks.com)
Qeydedək ki, Azercell-in dəstəklədiyi "Gənclər bacarır!" layihəsi "SOS Uşaq Kəndləri"ningənc sakinlərinin təhsili, peşəkar inkişafı və iş həyatına hazırlanması məqsədidaşıyır. Lider mobil operator xüsusi qayğıya ehtiyacı olan və həssas qrupa aidşəxslərin sağlamlıq və hüquqlarının qorunması, cəmiyyətə inteqrasiya olunması,keyfiyyətli təhsil ala bilməsi istiqamətində layihələrini davam etdirir.