Kapital Bank-ın 30 mln manat həcmində istiqraznın abunə yazılışı başladı
7 may 2025-ci il tarixindəKapital Bank-ın 30 000 000 (otuz milyon) manat həcmində istiqrazlarının abunə yazılışına bankın filial və şöbələrində start verilib. İstiqraz sahibi olmaq istəyənmüştərilər 21 may 2025-ci il tarixinədək ən yaxın Kapital Bank filialınayaxınlaşa bilərlər.
Kapital Bank-ın manatistiqrazlarını əldə edən hər kəs illik gəlirini nə az, nə çox 11% artıra bilər.Təklif edilən istiqrazların hər birinin nominal dəyəri 100 AZN, faizlərinödəniş dövrü 30 gündən bir, tədavül müddəti 1 ildir.
Maliyyə bazarının bu unikaltəklifi müştərilərə aylıq gəlir qazandırır. Qeyd edək ki, istiqrazların abunəyazılışı ilə bağlı bütün komissiyalar bank tərəfindən ödənilir.
Ölkənin birinci bankı olan Kapital Bank PAŞAHolding-ə daxildir və Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi, 118 filialı və 54şöbəsi ilə müştərilərin xidmətindədir. Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflıməlumat almaq üçün saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə və ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdəolan səhifələrinə müraciət edə bilərsiniz. Nağd pul krediti sifarişi üçün— , Birbank kartı sifarişi üçün — . / azxeber.com