Millimizin heyəti açıqlandı - SİYAHI
İyunun 7-də Albaniya, 11-də isə Qazaxıstana qarşı beynəlxalq yoldaşlıq görüşü keçirəcək Azərbaycan milli komandasının heyəti açıqlanıb.
Şahruddin Məhəmmədəliyev ("Adana Demirspor", Türkiyə), Rəşad Əzizli ("Qəbələ"), Rza Cəfərov ("Neftçi"), Mehdi Cənnətov ("Sumqayıt"), Elvin Bədəlov ("Sumqayıt"), Bədavi Hüseynov ("Qarabağ"), Qismət Alıyev ("Zirə"), Rahil Məmmədov LKS Lodz (Polşa), Elvin Cəfərquliyev ("Qarabağ"), Anton Krivotsyuk ("Daejon Hana" Cənubi Koreya), Amin Seydiyev ("Sabah"), Bəhlul Mustafazadə ("Qarabağ"), Toral Bayramov ("Qarabağ"), Aleksey İsayev ("Qarabağ"), Çoşqun Diniyev ("Umraniyespor" Türkiyə), Emin Mahmudov ("Neftçi"), Elvin Camalov ("Sabah"), Emil Səfərov ("Qəbələ"), Vüsal İsgəndərli ("Boluspor" Türkiyə), Emil Mustafayev ("Polissya" Ukrayna), Ceyhun Nuriyev ("Zirə"), Mahir Emreli ("Dinamo" Zaqreb, Xorvatiya), Musa Qurbanlı ("Yurqorden" İsveç), Ramil Şeydayev ("Kocaelispor" Türkiyə).