"Batareyaları təhvil ver, təbiəti qoru" layihəsinə Birbank da qoşuldu
Ekologiya və Təbii SərvətlərNazirliyi və Qırmızı Ürəklər Fondu tərəfindən start verilən "Batareyaları təhvilver, təbiəti qoru" layihəsinə Birbank da qoşulub. xəbər verir ki, layihə çərçivəsində Birbank-ınbaş ofisind
"Azərsun Holdinq"in təşəbbüsü ilə ilk dəfə gənclər arasında marketinq müsabiqəsi keçirilib - FOTOLAR
"Azərsun Holdinq"in təşəbbüsü ilə Azərbaycanda ilk dəfə gənclər arasında marketinq müsabiqəsi təşkil olunub. . Unikal təcrübə qazandıran "Brand Boom" layihəsinin məqsədi tələbələrə məhsul yeniliyi təklif
Avstriyadan Azərbaycana pul köçürmələri 7 %-ə yaxın artıb
2024-cü ildə Azərbaycandan Avstriyaya kapital xarakterli əməliyyatlar nəzərə alınmadan fiziki şəxslərin pul köçürmələri 5,7 milyon ABŞ dolları təşkil edib. Azərbaycan Mərkəzi Bankına istinadən xəbər verir ki, bu, 2023-c
Nyu-York birjasında təbii qaz bahalaşıb
Nyu-Yorkun NYMEX əmtəə birjasında təbii qaza olan fyuçers kotirovkalarının qiyməti artıb. "APA-Economics" xəbər verir ki, apreldə çatdırmaq şərtilə təbii qaza olan fyuçerslərin qiyməti 1 mln. BTU-ya görə (Britis
Unibank "Biznesiniz üçün sərfəli Novruz təklifi" kampaniyası keçirir
Aprelin 30-dək UPOSterminalı quraşdıran yeni biznes müştəriləri üçün Unibank biznes kartı pulsuzolacaq. Kampaniyadan fiziki və hüquqi şəxs olan bütün sahibkarlar faydalana biləcəklər. "Unibank" biznes kartı sahib
"Bakcell" DaimOnline ilə tələbələrə 5GB hədiyyə edir
İnnovasiya və sürət lideri "Bakcell" Təhsilin İnkişafı Fondu (TİF) ilə birgə əməkdaşlığı çərçivəsində tələbələrə DaimOnline paketi ilə 5GB internet hədiyyə edir. Belə ki, "TələbəPlus" kartına sahib ola
Azərbaycan neftinin qiyməti 74 dolları ötüb
Dünya bazarlarında "Azeri Light" (CIF) markalı Azərbaycan nefti bahalaşıb. "APA"ya istinadən xəbər verir ki, Azərbaycan neftinin 1 barelə olan qiyməti 0,11,1 ABŞ dolları və ya 1,51% artaraq 74,02 ABŞ dolların
Azərbaycan ötən il ərzaq təhlükəsizliyinə 487 milyon manat xərcləyib
2024-cü ildə Azərbaycanda ərzaq təhlükəsizliyinin təmin edilməsi ilə bağlı tədbirlərin maliyyələşdirilməsi üçün 487,4 milyon manat vəsait ayrılıb. xəbər verir ki, bunu Baş nazir Əli Əsədov Milli Məclisin bu gün keçirilə
Azərbaycan neftinin qiyməti 73 dolları ötüb
İtaliyanın Augusta limanında Azərbaycanın "Azeri Light" markalı neftinin CIF bazisi üzrə qiyməti əvvəlki göstərici ilə müqayisədə 0,11 ABŞ dolları və ya 0,15% artaraq 73,32 dollar/barel təşkil edib. xəbər veri