Xankəndidə körpələr evi-uşaq bağçasının fəaliyyətə başlayacağı tarix bilindi
Xankəndidə körpələr evi-uşaq bağçasının fəaliyyətə başlayacağı tarix bilindiXankəndi şəhərində bu il 80 uşağın məktəbəqədər təhsilə cəlb olunması nəzərdə tutulur.
azxeber.com xəbər verir ki, bunu report-a açıqlamasında Qarabağ Regional Təhsil İdarəsinin müdir səlahiyyətlərini icra edən Anar Məcidov deyib.
Onun sözlərinə görə, Xankəndidə sentyabrın 23-də fəaliyyətə başlayacaq uşaq bağçasının işçi heyəti artıq komplektləşdirilib:
"Xankəndi şəhər 1 saylı körpələr evi-uşaq bağçası artıq fəaliyyətə başlayacaq. Bazamızda 4 qrupda. Qeyd etmək istəyirəm ki, daxil olan müraciətlərin sayı 80-dən çoxdur.
Qarabağ Regional Təhsil İdarəsi olaraq, bir əməkdaşımızı Xankəndi şəhərinə ezam etmişik. O, bağçada işə qəbul olmaq istəyən vətəndaşlarla, həmçinin uşaqlarını məktəb və bağçaya qoymaq istəyən valideynlərlə görüş keçirir. İşçi heyəti artıq komplektləşdirilib və bağça sentyabrın 23-də fəaliyyətə başlayacaq".
Xankəndidə körpələr evi-uşaq bağçasının fəaliyyətə başlayacağı tarix bilindiXankəndidə körpələr evi-uşaq bağçasının fəaliyyətə başlayacağı tarix bilindi