Beynəlxalq maliyyə təşkilatları yenidən "Bank Respublika"nı seçdi
Beynəlxalq maliyyə təşkilatları yenidən "Bank Respublika" və FMO sahibkarlığın dəstəklənməsi üçün iri həcmli kredit sazişi imzalayıb.
Cəlb edilən vəsait həm Bank, həm də ölkə iqtisadiyyatı üçün prioritet sahə olan real sektora kredit dəstəyinin gücləndirilməsinə, xüsusilə aqro, mikro, kiçik və orta müəssisələrin, o cümlədən gənclərin və qadınların sahibkarlıq fəaliyyətinin maliyyələşdirilməsinə imkan verəcək.
"Bank Respublika" – geniş regional xidmət şəbəkəsinə malik ölkənin 5 ən böyük bankından biridir. Beynəlxalq əməkdaşlığın inkişafı bankın fəaliyyətinin prioritet istiqamətlərindən biridir. Bu gün bankın beynəlxalq tərəfdaşlarına dünya üzrə 30-dan çox maliyyə institutu daxildir.
Daha ətraflı məlumatı bankın rəsmi saytında, facebook, instagram, linkedin, telegram səhifələrində və ya Bankın Çağrı Mərkəzinə 144 nömrəsinə zəng edərək əldə edə bilərsiniz.
Beynəlxalq maliyyə təşkilatları yenidən Beynəlxalq maliyyə təşkilatları yenidən Beynəlxalq maliyyə təşkilatları yenidən / azxeber.com