Bakı Təşəbbüs Qrupunun hazırladığı klip Fransada ajiotaj yaradıb
Bakı Təşəbbüs Qrupu tərəfindən martın 13-də yayımlanan "Azadlıq və ya ölüm" adlı rep klipi Fransa siyasi dairələrində ciddi ajiotaj yaradıb.  "Report"a istinadən xəbər verir ki, Fransanın müxtəlif medi
Pakistan Prezidentinin vəziyyəti pisləşdi, təcili xəstəxanaya çatdırıldı
Pakistan Prezidenti Asif Əli Zərdari vəziyyəti pisləşdiyi üçün təcili olaraq Kəraçidəki özəl xəstəxanaya yerləşdirilib. xəbər verir ki, bu barədə Pakistan mətbuatı məlumat yayıb. Pakistan Xalq Partiyasının (PP) məlumatın
Azərbaycan Ordusunun Aprel qələbəsindən 9 il ötür
Bu gün Azərbaycan və Ermənistan arasında baş vermiş Aprel döyüşlərinin növbəti ildönümüdür. xatırladır ki, Azərbaycan Ordusunun qələbəsi ilə yekunlaşan tarixi döyüşlərin başlanmasından 9 il ötür. 2016-cı ilin mart ayını
Pezeşkian Azərbaycana gəlir
Xəbər verdiyimiz kimi, martın 31-də Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyevlə İran İslam Respublikasının Prezidenti Məsud Pezeşkian arasında telefon danışığı olub. -ın -a istinadən məlumatına görə, telefon danışığ
Hikmət Hacıyev İran Prezidentinin müşaviri ilə görüşüb
Azərbaycan Prezidentinin köməkçisi – Prezident Administrasiyasının Xarici siyasət məsələləri şöbəsinin müdiri Hikmət Haıcyev İran İslam Respublikası Prezidentinin siyasi məsələlər üzrə müşaviri Mehdi Sənayi ilə görüşüb. xəbə