"Heç kim məni işdən çıxarmayıb" - Hüsniyədən Nuraya cavab
"Heç kim məni işdən çıxarmayıb" - Hüsniyədən Nuraya cavab"Şirkətlərdən birində "Film & Media Production" departamentinin direktoru vəzifəsində çalışıram. Şirkət dünya miqyaslı tədbirləri (əsasən idman) ölkəmizdə keçirməklə məşğuldur. Dəhşətli dərəcədə xoşum gəlir buradan. Sonuncu dəfə bu gədər razı olduğum yer manatın avroya xod gedən vaxtlarında olub".
Şou Biznes     Baxılıb: 613   Tarix: 04 iyul 2020
Rejissor Kənan Mahmudov (Kənan MM) və yazıçı Orxan Saffari arasında barışıq əldə olunub.  xəbər verir ki, bu barədə Orxan Saffari bildirib. O, "xoşagəlməz məsələnin polislərin iştirakı ilə sonlandığını" qeyd edib
Qaraciyər transplantasiyası edilən aktyor evə buraxıldı
Qaraciyər transplantasiya əməliyyatından sonra səhhəti yaxşılaşan aktyor Ufuk Özkan 16 gün sonra ayağa qalxıb. Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, aktyor xəstəxanadan evə buraxılıb. Açıqlama verən Ufuk Özkan bunda
Mənə pislik edənlərin hamısı bu gün yanımdadırlar' - Sərxan
"Mənə pislik edənlərin hamısı bu gün yanımdadırlar. Gözlərinin içinə baxaraq onları yola verirəm". xəbər verir ki, bu sözləri aktyor, müğənni Sərxan Kərəmoğlu deyib. O, bildirib ki, ən böyük zərbələri ən yaxın insanlarda