Həftənin ilk günü hava necə olacaq? - PROQNOZ
Həftənin ilk günü hava necə olacaq? - PROQNOZHəftənin ilk günü hava necə olacaq? - PROQNOZ
Mayın 4-də gözlənilən hava durumu açıqlanıb.
Milli Hidrometeorologiya Xidmətindən Oxu.Az-a verilən məlumata görə mayın 4-də Bakıda və Abşeron yarımadasında hava şəraitinin dəyişkən buludlu olacağı, əsasən yağmursuz keçəcəyi gözlənilir. Gecə və səhər saatlarında duman olacaq.
Mülayim cənub küləyi gündüz arabir güclənəcək. Havanın temperaturu gecə 13-16° isti, gündüz 19-24° isti, Bakıda gecə 12-14° isti, gündüz 21-23° isti olacaq.
Atmosfer təzyiqi normadan aşağı 758 mm civə sütunu təşkil ecdəcək.
Nisbi rütubət gecə 70-80 %, gündüz 40-45 % olacaq.
Azərbaycanın rayonlarında hava əsasən yağmursuz olacaq. Lakin axşam dağlıq ərazilərdə bəzi yerlərdə şimşək çaxacağı, yağış yağacağı gözlənilir. Gecə və səhər saatlarında duman olacaq.  Qərb küləyi ayrı-ayrı yerlərdə arabir güclənəcək. Havanın temperaturu gecə 10-15° isti, gündüz 24-29° isti, dağlarda gecə 3-8° isti, gündüz 13-18° isti olacaq.
Sosial     Baxılıb: 646   Tarix: 03 may 2020
"Azergold" qızıl satışını dayandırdı - Nə baş verib?
"Azergold" QSC daxili bazarda qızıl satışını dayandırıb. . QSC aprelin 1-də rəsmi səhifəsindən həm külçə, həm də sikkə formasında satılan məhsulları yığışdırıb. Gümüş məhsullarının isə satışı davam edir. Bununl