"Kristal" müştərilər üçün daha rahat və çevik xidmət imkanlarıyaratmaq məqsədilə yeni Mərkəzi satış ofisini istifadəyə verib. Ofis"Elmlər Akademiyası" metro stansiyası yaxınlığı, Hüseyn Cavidprospekti 78, "MeridaPremium" layihəsində yerləşir.
azxeber.com xəbər verir ki, yeni satış ofisi "Kristal"ın Bakı, Sumqayıtvə Xırdalan şəhərlərində yerləşən layihələr barədə məlumatı vahid məkandatəqdim edir. Müştərilər burada layihələrin ümumi konsepti, mənzil planları,qiymətlər və mövcud satış şərtləri ilə ətraflı tanış ola, fərqli variantlarımüqayisə edə və büdcələrinə ən uyğun seçimi edə bilərlər. Bu xidmət ödənişsizəmlak konsultasiyası formatında həyata keçirilir və hər bir alıcıya fərdiyanaşma təqdim olunur.
Mərkəzi satış ofisində "CityGarden Narimanov", "Park Yasamal", "Sahil ParkSumqayıt", "Biləcəri yaşayış kompleksi", "KristalTowers", "Yeni Sumqayıt", "Highland Residence" və"Park Xırdalan" layihələri üzrə detallı məlumat əldə etməkmümkündür.
Hazırda şirkət müxtəlif satışmexanizmləri təklif edir. Müştərilərə 15%-dən başlayan ilkin ödənişlə 20 ilədəkipoteka, 12 və 36 ayadək faizsiz daxili kredit imkanları təqdim olunur. Onu daqeyd edək ki, hazırda "Evini hissə-hissə al" kampaniyası da davam edir. Bumodel kredit və faiz olmadan hissəli ödənişlə mənzil sahibi olmaq imkanıyaradır. Müştərilər bütün bu imkanları bir məkanda dəyərləndirərək öz gələcəkplanlarına ən uyğun qərarı verə bilərlər.
"Kristal"ın Mərkəzi satış ofisi mənzilseçimini daha rahat, şəffaf və əlçatan edir. Ətraflı məlumat üçün satış ofisinəyaxınlaşmaq və ya *1544 qısanömrəsinə zəng etmək kifayətdir.
Ünvan:Yasamal rayonu, Hüseyn Cavid prospekti 78.