Nəriman "Qarabağ"dan gedir?
"Qarabağ"ın oyunçusu Nəriman Axundzadənin Norveçin "Molde" klubuna keçməsi ilə bağlı xəbərlər yayılıb. xəbər verir ki, bu haqda " məlumat yayıb. Məlumata görə, 20 yaşlı hücumçu transfer məsələsin
Şahruddin və Elvin bir daha milliyə çağırılmayacaq? - Santuşdan açıqlama
Azərbaycan milli komandasının baş məşqçisi Fernandu Santuş Azərbaycan mətbuatda yayılmış xəbərləri təkzib edib. xəbər verir ki, bu barədə AFFA-nın mətbuat xidməti məlumat yayıb. "Bu gün mətbuatda yayılmış iki yalan məlumatl
Azərbaycan millisi bu gün ikinci yoldaşlıq oyununa çıxır
Futbol üzrə Azərbaycan millisi təlim-məşq toplanışı çərçivəsində bu gün ikinci yoldaşlıq görüşünü keçirəcək. xəbər verir ki, Fernandu Santuşun rəhbərlik etdiyi kollektiv Belarus yığması ilə qarşılaşacaq. Komanda ilk dəf
Millimiz Fransadan bunun əvəzini çıxacaq
Futbolçularımız 0:10 hesablı məğlubiyyətin əvəzini çıxacaqlar. Biz Fransanı hansısa ildə udacağıq. KONKRET.azxəbər verir ki, bu sözləri Teleqraf-a açıqlamasında Azərbaycan milli komandasının sabiq məşqçisi Ağasəlim Mircavado
Azərbaycan millisi Belarusa da məğlub oldu
Azərbaycan millisi yoldaşlıq görüşündə Belarusa məğlub olub. -a istinadla xəbər verir ki, Masazırdakı "Bank Respublika Arena"da keçirilən matç rəqib komandanın 2:0 hesablı qələbəsi ilə yekunlaşıb. Qolları Azərbayca
Məhkəmə-tibb ekspertləri: Maradonanın ölümü qəfil baş verməyib
Əfsanəvi futbolçu və baş məşqçi Dieqo Maradonanın nəşinin yarılması onun ölümünün qəfil baş vermədiyini və səhhətinin xəstəxanaya yerləşdirilməsini tələb etdiyini göstərdi. xəbər verir ki, bu barədə məhkəmə-tibb ekspertlər
"Barselona" klubunun rəsmiləri Azərbaycana səfərə gəliblər
İspaniyanın "Barselona" klubunun Avropa, Orta Şərq və Afrika (EMEA) üzrə akademiyalarının rəhbəri Mark Sabate Ferre, həmçinin klubun Avropa və Afrika üzrə akademiyalarının texniki koordinatoru Bernat Vilya Ay Qorri
Azərbaycan çempionatında yeni rekord qeydə ALINDI
Misli Premyer Liqasının XXVII turunda "Sumqayıt"ın qonağı olan "Sabah" səfərdə 3:3 hesablı heç-heçəyə imza atıb. KONKRET.azxəbər verir ki, bu, Bakı klubunun mövsümdə 15-ci bərabərliyi olub. Paytaxt təmsilçis