10 ildir birlikdəyiksə, bu münasibət bitməz' - Samirədən eşq etirafı
"Avroviziya" təmsilçilərimizdən olan müğənni Samirə Əfəndi şəxsi həyatı ilə bağlı danışıb. xəbər verir ki, "Maqazin plyus" verilişinə müsahibə verən müğənniözəl həyatını dilləndirməyi sevmədiyini bildirib
Məlahət Abbasova: 'Mehriban Ələkbərzadə öz yalnızlığının, uğursuzluğunun intiqamını sənət adamlarından alır' - MÜSAHİBƏ
Türkiyədə fəaliyyət göstərən Əməkdar incəsənət xadimi, tanınmış aktyor Məlahət Abbasova "Teleqraf" İnformasiya Agentliyinin suallarını cavablandırıb. - Məlahət xanım, "Kanal 7"də yayımlanan "Esaret"
Nilufer mahnısına görə tənqid olundu
Məşhur türkiyəli müğənni Nilüfər yeni mahnı təqdim etmək istəyərkən qınağa səbəb olub. Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, izləyiciləri Türkiyədə yaşanan hadisələrə görə sənətçinin mahnı təqdim etməsini qınaq atə.in
"Kızıl goncalar"ın final tarixi bəlli oldu
"Kızıl goncalar" serialının final tarixi müəyyənləşib. Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, serial 46-cı bölümdə final edəcək. Serial aprelin 21-də 46-cı - final bölümü ilə ekranlara vida edəcək. Qeyd edə
Teymur Əmrah kimi sənətkar olub, acından ölmək istəmirəm' - Kərim
"Mən Teymur Əmrah kimi sənətkar olub acından ölmək istəmirəm". xəbər verir ki, bu sözləri müğənni Kərim Abbasov "Tarixin bir günü" verilişində deyib. "Mən toyda oynamaq istəyirəm, oturub bütün toy
Keçmiş Türkiyə gözəli saxlanıldı - SƏBƏB
"Miss Globe 2009 Türkiye Beauty Queen" seçilən Banu Öztürk polis tərəfindən saxlanılıb. Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, Banu Öztürkün sosial media platforması vasitəsilə Prezident Rəcəb Tayyib Ərdoğan
Erdoğanı təhqir edən Türkiyə gözəli ruhi xəstəxanaya yerləşdirildi
Keçmiş "Miss Türkiye" Banu Öztürk sosial şəbəkədəki paylaşımlarına görə polis tərəfindən saxlanılmışdı. Türkiyə məbuatına istinadən xəbər verir ki, o, Prezident Recep Tayyib Erdoğanın ünvanına təhqirlər səsləndirmişdi
Kuruluş Osman'da 5 ayrılıq birdən yaşanacaq
"Kuruluş Osman" serialında yaxın günlərdə 5 aktyorun layihədən ayrılacağı məlum olub. Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, seriala Ekin Mert Daymaz ("İlbay, Devrim Saltoğlu ("Ulugan, Ayça İnc
Uzak şehir' iki həftə yayımlanmayacaq - SƏBƏB
"Uzak şehir" Ramazan bayramı ərəfəsində iki həftə yayımlanmayacaq. Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, bayram tətilinə çıxan serial aprelin 14-də yeni bölümü ilə ekrana gələcək. Qeyd edək ki, baş rolların
son xeberler yeni xeberler azerbaycan xeberleri iqtisadiyyat xeberleri bugun xankendi ən son xeberler beynelxalq bank mezenne