Azərbaycan İspaniyaya başsağlığı verdi
Azərbaycan səfirliyi İspaniyada mədən faciəsi ilə bağlı başsağlığı verib. xəbər verir ki, bu barədə Azərbaycanın İspaniyadakı səfirliyi sosial şəbəkə hesabında paylaşım edib. "Asturias mədənindəki faciə ilə bağlı ölənləri
Ukraynada prezident seçkiləri iyulda keçirilə bilər
Ukraynada prezident seçkiləri iyulda keçirilə bilər. report-a istinadən xəbər verir ki, bu barədə Britaniyanın həftəlik "The Economist" jurnalı Ukrayna hökumətindəki mənbəyə istinadən məlumat yayıb. Jurnalın mənbəs
Almaniya prezidenti Ermənistana səfər edib
Almaniya prezidenti Frank-Valter Ştaynmayer və xanımı Elke Büdenbender regional səfər çərçivəsində dünən axşam saatlarında Ermənistana gediblər. APA-ya istinadən xəbər verir ki, onları Zvartnots hava limanında Ermənistanı
Mövqelərimiz fasilələrlə atəşə tutuldu
Martın 31-i saat 17:00-dan aprelin 1-i saat 04:45-dək Ermənistan silahlı qüvvələrinin bölmələri Basarkeçər və Gorus rayonlarının Zərkənd, Zod, Aşağı Şorca, Yuxarı Şorca, İstisu, Xanazax və Xəznəvar yaşayış məntəqələri istiqamətlərind
İsrailin tələbi BAŞ TUTDU: ABŞ-ın İrana hücum planı hazırdır - Regionda böyük müharibə başlayacaq
"ABŞ və İran arasındakı danışıqlarda üçüncü dövlətlərin iştirakı şərt kimi irəli sürülüb. Burada Rusiya, Çin, Avropa ittifaqı və digər dövlətlər vasitəçi qismində çıxış edə bilərlər. Amma bu şərti ABŞ qəbul etməyəcək"
Almaniya səfiri ilə danışıq olduqca sərt aparılıb
Xəbər verdiyimiz kimi, Almaniya Federativ Respublikasının Prezidenti Frank Valter-Ştaynmayerin Azərbaycan Respublikasının ərazi bütövlüyünə qarşı paylaşımı ilə bağlı Almaniyanın ölkəmizdəki səfiri XİN-ə çağırılaraq, ona qarş
Mehriban Əliyeva Ramazan bayramı münasibətilə paylaşım edib
Azərbaycan Respublikasının Birinci vitse-prezidenti Mehriban Əliyeva sosial şəbəkədə Ramazan bayramı münasibətilə paylaşım edib. xəbər verir ki, paylaşımda qeyd olunub:. "Bütün Azərbaycan xalqını və dünya müsəlmanların
son xeberler yeni xeberler azerbaycan xeberleri sonxabar maliyye xeberler bugun cəbhədən son xəbərlər 2025 cəbhədən son xəbərlər