Bəzən elə insanlar vardır ki, onların gördüyü işlər, göstərdiyi fədakarlıq səssiz, təmənnasız olur, amma qəlblərdə dərin iz buraxır. Gülnarə Səfərova məhz belə insanlar sırasında xüsusi yer tutur. Onun illərdir yeni nəsilləri
Nazir: Məktəblilər üçün xüsusi avtobuslar təşkil oluna bilər
"Şagirdlərin ünvana rahat çatması üçün "Məktəbli avtobusu" layihəsinin həyata keçirilməsi planlaşdırılır". -a istinadən xəbər verir ki, bunu elm və təhsil naziri Emin Əmrullayev Xəzər TV-yə müsahibəs
Qızılın qiymətində yeni tarixi rekord
Qızılın bir unsiyasının birja qiyməti tarixdə ilk dəfə olaraq 3100 dollar həddini keçərək yeni tarixi rekorda imza atıb. -a istinadən xəbər verir ki, bu barədə RBC məlumat yayıb. Nəşr qeyd edib ki, Çikaqo Ticarət Birjasınd
Daha bir tikinti şirkəti sakinlər evdə olarkən mənzilləri SÖKÜR? - İDDİA
Sumqayıtda "Mahal" MMC tikinti şirkətinin sakinlər evdə ola-ola mənzilləri sökdüyü iddia edilir. Xəzər TV-yə istinadən məlumat verir ki, belə iddia ilə Sumqayıt sakinləri çıxış ediblər. Sumqayıt şəhərinin 4-cü məhəlləsind