Hava şəraiti ilə əlaqədar təxirə salınmış Bakı-Naxçıvan-Bakı reyslərinin sərnişinlərinin NƏZƏRİNƏ - FOTO
Hava şəraiti ilə əlaqədar təxirə salınmış Bakı-Naxçıvan-Bakı reyslərinin sərnişinlərinin NƏZƏRİNƏ - FOTOHava şəraiti ilə əlaqədar təxirə salınmış Bakı-Naxçıvan-Bakı reyslərinin sərnişinlərinin NƏZƏRİNƏ - FOTO
Dekabrın 18-də əlverişsiz hava şəraiti ilə əlaqədar təxirə salınmış Bakı-Naxçıvan-Bakı marşrutu üzrə 251/253, 252/254 və 255/256 nömrəli reyslərinin sərnişinlərin uçuş saatları açıqlanıb.
Bu barədə "Azərbaycan Hava Yolları" QSC-nin Mətbuat xidmətinin məlumat yayıb.
Planlaşdırılan uçuşa qeydiyyatdan keçmək üçün bu gün, dekabrın 20-də hava limanına öncədən yaxınlaşmağınız xahiş olunur.
AZAL təxirə salınmış reyslərin sərnişinlərindən uçuşlar haqqında ən son məlumatları aviaşirkətin rəsmi sosial şəbəkə səhifələrində və kütləvi informasiya vasitələrində izləmələrini xahiş edir.
Bununla yanaşı, xüsusilə qeyd edirik ki, uçuşların təhlükəsizliyi məqsədilə bütün reyslər yalnız əlverişli hava şəraitində həyata keçiriləcək.