Tokayev: Bakı ilə İrəvan arasında sülh Cənubi Qafqaz və Mərkəzi Asiya üçün yeni imkanlar açacaq
Azərbaycan və Ermənistan arasında sülh sazişinin imzalanması Cənubi Qafqaz regionunun təhlükəsizliyinin möhkəmlənməsinə və həm Qazaxıstan, həm də bütün Mərkəzi Asiya ölkələri ilə əməkdaşlığının fəal inkişafına töhfə verəcək
Azərbaycanın Gürcüstandakı Səfirliyi və AZEBİ yüzlərlə aztəminatlı ailəyə yardım edib
Azərbaycanın Gürcüstandakı Səfirliyi və Azərbaycanlı İş Adamları Birliyi (AZEBİ) Ramazan ayı münasibətilə Gürcüstanda yaşayan aztəminatlı ailələrə ərzaq yardımı göstərib. xəbər verir ki, yardımlar səfirliyin müşaviri Sami
Zaxarova: Rusiya Qərb sülhməramlılarının Ukraynada yerləşdirilməsinin əleyhinədir
Moskva Qərb sülhməramlılarının Ukrayna ərazisində yerləşdirilməsinə qəti şəkildə qarşıdır, bu, Rusiya və NATO arasında birbaşa toqquşmaya səbəb ola bilər. Bunu Rusiya Xarici İşlər Nazirliyinin (XİN) rəsmi nümayəndəsi Mariy
Ərdoğanla Putin danışdı
Türkiyə Prezidenti Rəcəb Tayyib Ərdoğan və rusiyalı həmkarı Vladimir Putin arasında telefon danışığı olub. xəbər verir ki, bu barədə Türkiyə mətbuatı məlumat yayıb
Prezident İlham Əliyevin sosial şəbəkə hesablarında Sarıcalı kəndinə səfərdən görüntülər paylaşılıb
Prezidentin Mətbuat Xidməti İlham Əliyev və birinci xanım Mehriban Əliyevanın Ağdamın Sarıcalı kəndinin birinci mərhələsinin açılışından videoçarx paylaşıb. Qeyd edək ki, bu gün Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlha
Rusiya-ABŞ məsləhətləşmələrinin ikinci raundu aprelin ortalarında Ər-Riyadda baş tuta bilər
Rusiya və ABŞ arasında məsləhətləşmələrin ikinci raundu aprelin ortalarında Səudiyyə Ərəbistanının paytaxtı Ər-Riyadda baş tuta bilər. Bu barədə TASS mənbəyə istinadən məlumat yayıb. "Rusiya və ABŞ arasında texniki məsləhətləşmələ
yeni xeberler azerbaycan xeberleri son xeberler xəbərlər son xeberler bugun 2025 canli cəbhədən son dəqiqə en son xeberleri