Konfrans Liqası: "Neftçi" - "Makkabi" oyununda 5-ci qol vuruldu - YENİLƏNİR
Konfrans Liqası: "Neftçi" və İsrailin "Makkabi" (Hayfa) komandaları arasında UEFA Konfrans Liqasının pley-off mərhələsinin ilk oyununda hesab dəyişib.
Publika.az xəbər verir ki, qonaqlar 78-ci dəqiədə Tyaronn Çerinin qolu ilə fərqi azaldıblar - 2:3.
22:28
"Neftçi" İsrailin "Makkabi" (Hayfa) komandasına qarşı UEFA Konfrans Liqasının pley-off mərhələsinin ilk oyununda 3-cü qolu vurub.
Publika.az xəbər verir ki, kapitan Emin Mahmudov 72-ci dəqiqədə hesab arasındakı fərqi 2 topa çatdırıb - 3:1.
22:24
"Neftçi" İsrailin "Makkabi" (Hayfa) komandasına qarşı UEFA Konfrans Liqasının pley-off mərhələsinin ilk oyununda 2-ci qolu vurub.
Publika.az xəbər verir ki, "ağ-qaralar"ın heyətində Yusuf Laval dubl edib. O, 66-cı dəqiqədə fərqlənib.
22:07
"Neftçi" İsrailin "Makkabi" (Hayfa) komandasına qarşı UEFA Konfrans Liqasının pley-off mərhələsinin ilk oyununda hesabı bərabərləşdirib.
Publika.az xəbər verir ki, Yusuf Laval 50-ci dəqiqədə uzaq məsafədən baxımlı qolla tarazlığı bərpa edib.
"Neftçi" və İsrailin "Makkabi" (Hayfa) komandaları arasında UEFA Konfrans Liqasının pley-off mərhələsinin ilk oyununda hesab açılıb.
Publika.az xəbər verir ki, 9-cu dəqiqədə qonaqların heyətində Omer Atsili fərqlənib.
UEFA Konfrans Liqasının pley-off mərhələsinin ilk oyununda üz-üzə gələcək "Neftçi" və İsrailin "Makkabi" (Hayfa) klublarının start heyətləri açıqlanıb.
"Neftçi": 30. Aqil Məmmədov, 3. Mamadu Mboc, 6. Voislav Stankoviç, 8. Emin Mahmudov, 11. Harramiz Soareş, 14. Romen Bask, 20. Mert Çelik, 21. İsmayıl Zülfüqarlı, 24. Yusuf Laval, 29. Sabir Buqrin, 36. Mamadu Kane
Ehtiyat oyunçular: 12. Kamran İbrahimov, 4. Uqu Baştu, 10. Sezar Meza Kolli, 19. Fəhmin Muradbəyli, 22. Mirabdulla Abbasov, 26. Ömər Buludov, 27. Fərid Yusifli, 37. Vüsal Əsgərov, 70. Asim Əlizadə, 72. Emin Zamanov, 97. Xəyal Nəcəfov
"Makkabi": 44. Coşua Koen, 4. Əli Məhəmməd, 5. Boqdan Planiç, 7. Omer Atsili, 10. Tyaronn Çeri, 12. Sun Menahem, 14. Xose Rodriges, 16. Məhəmməd Abu-Fani, 21. Din David, 24. Ori Daan, 25. Yosef-Raz Meyr
Ehtiyat oyunçular: 52. İtamar İsraeli, 77. Royi Fuks, 2. Rayan Streyn, 3. Şon Holdberq, 6. Neta Lavi, 8. Dolev Haziza, 9. Ben Sahar, 15. Ofri Arad, 18. Yuval Aşkenazi, 26. Mahmud Caber, 33. Maor Levi, 55. Rami Gerşon