"Qarabağ" və "Bazel" komandalarının start heyətləri açıqlandı
UEFA Konfrans Liqasının qrup mərhələsinin I turunda üz-üzə gələcək "Qarabağ" və İsveçrənin "Bazel" komandalarının start heyətləri açıqlanıb.
"Qarabağ": 1. Şahruddin Məhəmmədəliyev, 2. Qara Qarayev, 5. Maksim Medvedev (k), 6, Patrik Andrade, 10. Abdullah Zubir, 11. Xayme Romero, 20. Kadi Borges, 27. Toral Bayramov, 30. Abbas Hüseynov, 81. Kevin Medina, 25, İbrahima Vadji
Ehtiyat oyunçular: 12. Emil Balayev, 89. Amin Ramazanov, 7. Riçard Almeyda, 13. Bəhlul Mustafazadə, 17. Panadero Zamora, 18. İsmayıl İbrahimli, 19. Filip Ozobiç, 22. Musa Qurbanlı, 29. Marko Veşoviç, 77. Ramil Şeydayev, 83. Nihad Quliyev
"Bazel": 1. Haynts Linder, 4. Eray Cömert, 21. Andi Pelmar, 22. Serxio Lopes Qalaçe, 28. Raul Petretta, 7. Pajtim Kasami, 19. Darian Males, 23. Vouter Burger, 10. Artur Kabral, 14. Valentin Stokker (k), 27. Dan Ndoye
Ehtiyat oyunçular: 13. Borde Nikoliç, 46. Feliks Gebhardt, 5. Mixael Lanq, 17. Liam Millar, 24. Titsian Tuşi, 29. Adrian Durrer, 30. Tomas Tavares, 34. Taulant Caka, 35. Matias Palasias, 40. Liam Çipperfild, 96. Joelson Fernandes
Baş məşqçi: Patrik Rahmen
Qeyd edək ki, bu gün Bakı Olimpiya Stadionunda keçiriləcək "Qarabağ" - "Bazel" oyunu saat 20:45-də başlayacaq.