Hindistanın tanınmış aktyoru Şihan Hussaini vəfat edib. Qafqazinfo-ya istinadən xəbər verir ki, aktyor bu gün səhər saatlarında Çennai şəhərindəki özəl xəstəxanada dünyasını dəyişib. 60 yaşlı aktyor bir müddət idi ki, qa
Oskar" mükafatlı rejissordan günlərdir xəbər yoxdur
İsrailin fələstinlilərə etdiyi zülmdən bəhs edən "Oskar" mükafatlı "No Other Land" sənədli filminin rejissoru Həmdan Ballala hücum olunub.  . xarici mətbuata istinadən xəbər verir ki, hücum israilli mühacirlə
Mirkamil illər sonra - FOTO
İllərdir efirlərdən və sosial şəbəkələrdən uzaq düşən müğənni Mirkamil Kamilovun yeni görüntüsü yayılıb.  xəbər verir ki, müğənni Aysel Manaflı Mirkamil ilə görüntüsünü yayımlayıb. İstifadəçilər onu tanımaqda çətinlik çəkib
Türkiyəli müğənninin bacısının cəsədi çaydan tapıldı - FOTO
Türkiyənin Eskişəhər bölgəsindəki Porsuk çayından qadın meyti tapılıb. Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, 75 yaşlı qadının məşhur sənətçi Mithat Körlerin bacısı Fatma Nezihe Akkuş olduğu müəyyənləşib. Alzheime
Evimizi talayıb iz qalmasın deyə yandırdılar' - Mehin
"20 il bundan əvvəl Bakıdakı həyət evimiz yandı. Yanğın zamanı əşyalarla birgə bir çox arxiv şəkillərimiz yandı. Yanğını oğru törətmişdi. Hadisə zamanı atamın bir çox arxiv şəkilləri yandı. Demək olarki, hamısı yandı"
Aytac Vidadiqızı 'Barbi' oldu - FOTOLAR
Müğənni Aytac Vidadiqızı yeni fotosessiya etdirib. xəbər verir ki, müğənni məşhur gəlincik "Barbi" obrazında kamera qarşısına keçib. İzləyiciləri onun bu imicini qəbullanmaqda çətinlik çəkib. Aysel. Həmin fotolar