Yasamal "dağılır", icra başçısı susur – Elşad Həsənov hardadır?
İki gündür Yasamal rayonu ərazisində xoşagəlməz hadisələr baş verir. Martın 26-da rayonun Şərifzadə küçəsi, İTV-nin binasının arxası, Azon zavodun ərazisində ağacların kütləvi şəkildə məhv edilməsi xəbərlər yayıldı. Şahidləri
Azərbaycanın ən yaşlı kişisi vəfat etdi
Azərbaycanın ən yaşlı kişi vətəndaşı Hilal İbrahimov vəfat edib. xəbər verir ki, bu barədə -a onun yaxınları məlumat verib. 1915-ci il təvəllüdlü Hilal İbrahimovun ötən gecə dünyasını dəyişdiyi bildirir. H.İbrahimov ölkəmizi
Goranboyda ata yeniyetmə qızını bıçaqlamaqda təqsirləndirilir
Goranboyda bıçaqlanma hadisəsi baş verib. -ın məlumatına görə, hadisə rayonun Balakürd kəndində qeydə alınıb. Kənd sakini 1979-cu il təvəllüdlü Rafiq Cəfərov övladı 2008-ci il təvəllüdlü şərti adı G.C-yə ailə münaqişəsi zəminind
Evdən qaçdıqları deyilən qızlarla bağlı yeni məlumat: Üçüncüsü də TAPILDI
Martın 17-də Bakıda yetkinlik yaşına çatmayan üç rəfiqənin itkin düşməsi ilə bağlı xəbərlər sosial mediada geniş yayılmışdı. İlk olaraq, onların evdən qaçdığı və ciddi narahatlıq yarandığı bildirilmişdi. Onlardan ikisi tapıls
500-dən çox cəriməsi olan qızın BMW-si əlindən alındı
Rusiyanın paytaxtı Moskvada yarım milyon rubl dəyərində 500 cəriməyə görə qızın BMW markalı avtomobili əlindən alınıb. KONKRET. -a istinadla xəbər verir ki, Dövlət Yol Müfəttişliyinin əməkdaşları Sudostroitelnaya küçəsind
Seçkini saxtalaşdıran qoca ermənilər tutuldu
Ermənistanda 80 yaşlarında erməni qadınlar saxlanılıb. teleqraf-a istinadən xəbər verir ki, qoca ermənilər maxalif namizədin xeyrinə seçki saxtakarlığına yol verməkdə təqsirləndirilir. Tutulan qocaların vəkili Ruben Melikya