Ronaldu bugünkü oyuna buraxılmayacaq
Ronaldu bugünkü oyuna buraxılmayacaq"Yuventus" klubu özünün "Twitter"dəki səhifəsində İtaliya A seriyasının 24-cü turunun "Breşiya"ya qarşı matçının heyətini açıqlayıb.
Hücumçu Kriştianu Ronaldunun adı "Turin" klubunun siyahısına salınmayıb.
"Yuventus"un siyahısında Şensnının, Pinsolyonun, Buffonun, De Şilyonun, Kyellininin, De Liqtin, Aleks Sandronun, Danilonun, Bonuççinin, Ruqaninin, Ueslinin, Pyaniçin, Remzinin, Matyuidinin, Rabonun, Bentankurun, Dibalanın, Kuadradonun, İquainin, Oliverinin adları var.
İtaliya çempionatının 24-cü turunun "Yuventus" - "Breşiya" matçı bu gün, Turindəki "Alyans" stadionunda. Qarşılaşma Bakı vaxtı ilə saat 18:00-da başlayacaq.
"Yuventus"u 23 matçda 54 xal toplayaraq İtaliya A Seriyasının yarış cədvəlində 2-ci yeri tutur. "Breşiya" turnir cədvəlində 16 xalla sonuncu yerlərdən birində - 19-cu yerdə qərarlaşıb. (report) /publika.az
İdman     Baxılıb: 547   Tarix: 16 fevral 2020
yeni xeberler son xeberler azerbaycan xeberleri metbuat xeberleri son xəbərlər bugün 2025 azerbaycan son xeber bugun hava durumu