Ələt-Astara magistral yolunda TIR aşdı
Ələt-Astara magistralında ağır tonajlı yük avtomobili aşıb. apa-ya istinadən xəbər verir ki, hadisə yeni Ələt-Astara magistralında qeydə alınıb. Dağıstan Respublikasına aid olan "TIR" markalı yük avtomobili Astar
Rusiyada təyyarə HƏYƏCANI: SON ANDA... - FOTO
Rusiyanın Voloq vilayətində təyyarə magistral yola eniş edib.  xəbər verir ki, bu barədə "Baza" telegram kanalı məlumat yayıb. Məlumatda bildirilir ki, Sosnovka kəndi yaxınlığında Voloqda və Çerepovets arasındak
Güclü külək bölgələrdə fəsadlar yaradıb
Güclü külək Qax və Zaqatalada bir sıra fəsadlar törədib. APA-ya istinadla xəbər verir ki, bu gün axşam saat 17 radələrindən başlayaraq ölkənin şimal-qərb bölgəsinin Balakən, Zaqatala və Qax rayonları ərazisində bir saat ərazind
Ötən gün ölkə ərazisində 23 qumbara aşkarlandı
Ötən gün ölkə ərazisində 23 qumbara aşkarlanıb. KONKRET.azxəbər verir ki, bu barədə Daxili İşlər Nazirliyi məlumat yayıb. Qeyd olunub ki, martın 26-da polis əməkdaşları paytaxt və ayrı-ayrı rayonlarında 1 avtomat silahı
Bakıda mağazanın tualetində meyit tapıldı
Bakıda mağazanın tualetində meyit tapılıb. -a istinadən xəbər verir ki, hadisə Sabunçu rayonu, Sabunçu qəsəbəsi ərazisində yerləşən mağazanın sanitar qovşağında qeydə alınıb. Bakı şəhər sakini, 1954-cü il təvəllüdlü Nurməmmə
Goranboyda ata yeniyetmə qızını bıçaqlamaqda təqsirləndirilir
Goranboyda bıçaqlanma hadisəsi baş verib. -ın məlumatına görə, hadisə rayonun Balakürd kəndində qeydə alınıb. Kənd sakini 1979-cu il təvəllüdlü Rafiq Cəfərov övladı 2008-ci il təvəllüdlü şərti adı G.C-yə ailə münaqişəsi zəminind
yeni xeberler azerbaycan xeberleri son xeberler cəbhədən son durum bugünkü son xəbərlər en son xeberler bu gun bu gunun xeberleri haqqinda melumat