Deniz Akkayanın qızına 10 ay həbs cəzası verilib
Türkiyəli model Deniz Akkayanın 16 yaşlı qızı Ayşe Önbilginə qarşı qaldırdığı işdə hökm çıxarılıb. Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, məhkəmə Önbilgini anasına qarşı zorakılıq və onun azadlığını məhdudlaşdırdığ
İlham Əliyev Banqladeş Prezidentini təbrik edib
Prezident İlham Əliyev Banqladeş Xalq Respublikasının Prezidenti Məhəmməd Şahabuddinə təbrik məktubu göndərib. xəbər verir ki, məktubda deyilir:. "Hörmətli cənab Prezident,. Ölkənizin milli bayramı – Müstəqillik Gün
Atam rəhmətə gedəndə vəfasızlıq gördüm' - Aşıq Namiq
Aşıq Namiq Fərhadoğlu "Tarixin bir günü" verilişində qonaq olub. xəbər verir ki, musiqiçi qalmaqallı çıxışı ilə yadda qalıb. O, dəstək olduğu bir çox həmkarından vəfasızlıq gördüyünü deyib:. "Lider TV-də yayımlana
Gürcüstanda Novruz bayramına həsr olunan el şənliyi və idman yarışları keçirilib
Gürcüstanın Laqodexi rayonunun Qabal kəndində Novruz bayramı münasibətilə el şənliyi və müxtəlif idman yarışları təşkil olunub.   Report-a istinadən xəbər verir ki, tədbir "Qabal İnkişaf Mərkəzi"nin təşkilatçılığ
Paşinyan: "Qarabağ hərəkatı" Ermənistan dövlətinin quruculuğunda maneə idi
"Qarabağ hərəkatı" Ermənistan dövlətinin quruculuğununda maneə idi". -ın apa-ya istinadən xəbərinə görə, bunu Parlamentdəki "Hökumət saatı" zamanı Ermənistanın baş naziri Nikol Paşinyan ölkəsini
sonxəbərlər melumatlari 2025, sonxəbərlər haqqinda melumat , sonxəbərlər xeberleri, sonxəbərlər haqqinda ətraflı yenixeber.az saytında öyrənə bilərsiz