Ermənistan XİN Azərbaycanla sülh sazişinin harada imzalanmasını prinsipial məsələ saymır
"Azərbaycanla sülh sazişinin harada imzalanması prinsipial məsələ deyil. Mühüm olan faktın özüdür". Bunu Ermənistan xarici işlər nazirinin müavini Vaan Kostanyan deyib. Onun sözlərinə görə, sənədin imzalanması üçü
Tramp Ağ Evdə iftar verdi - FOTOLAR
ABŞ Prezidenti Donald Tramp müqəddəs Ramazan ayının başa çatması ərəfəsində Ağ Evdə ənənəvi iftar süfrəsi açıb. xəbər verir ki, bu barədə Ağ Evin "X" sosial şəbəkə hesabında paylaşım edilib. Tramp noyabr seçkisind
İlham Əliyev: Ağdam şəhəri və rayonun bütün kəndləri mənfur düşmən tərəfindən tamamilə dağıdılmışdı
Xirosima atom bombası nəticəsində viran qoyulmuşdur, Ağdamı isə 30 il ərzində oğrular, talançılar, erməni talançılar sökərək daşlarını da aparıb müxtəlif yerlərdə satırdılar. xəbər verir ki, bunu Prezident İlham Əliyev Ağdamı
"İkinci Qarabağ müharibəsi təbii olaraq, tarixdə bizim şanlı tariximiz kimi, şanlı səhifəmiz kimi əbədi qalacaq". "Qafqazinfo"ya istinadən xəbər verir ki, bu sözləri Prezident İlham Əliyev Ağdamın Sarıcal
Sizi divara dirəyəcəm, tapdalayacam – Paşinyan əsəbiləşdi
Ermənistanın Baş naziri Nikol Paşinyan canlı efirdə Qarabağla bağlı debatların keçiriləcəyi təqdirdə Ermənistanın keçmiş prezidentlərini "divara dirəməklə" hədələyib. -a istinadən xəbər verir ki, Paşinyan bunu parlamentd
Bakı bu şəxsləri bizdən tələb edəcək - Xaçatryan
Azərbaycan böyük ehtimalla Ermənistana yeni tələblər irəli sürüb. xəbər verir ki, bu sözləri müxalif "Ermənistan" fraksiyasının deputatı Artur Xaçatryan martın 28-də parlamentdə keçirilən ənənəvi brifinqdə deyib
Türkiyə şirkəti Orta Dəhlizin inkişafına investisiya yatırmağa hazırdır
Türkiyə şirkəti Transxəzər Beynəlxalq Nəqliyyat Marşrutu (TBNM, Orta Dəhliz) ilə bağlı infrastruktur layihələrinin həyata keçirilməsində maraqlıdır. "Report"un Qazaxıstan bürosunun məlumatına görə, bu barədə ölkəni
Ermənistan parlamentinin sədri: Hər 3 keçmiş prezidentimiz siyasi meyitlərdir
Ermənistan parlamentinin sədri Alen Simonyan ölkənin üç keçmiş prezidentini seçilməmiş üçlük adlandırıb. KONKRET.azReport-a istinadən xəbər verir ki, bu barədə yerli mətbuat məlumat yayıb. "Onlar siyasi meyitlərdir