Azər Türk Bank VIII Beynəlxalq Bankçılıq Forumunun rəsmi tərəfdaşıdır
Azər Türk Bank VIII Beynəlxalq Bankçılıq Forumunun rəsmi tərəfdaşıdırDövlət bankı Azər Türk Bank Bakıda keçirilənVIII BeynəlxalqBankçılıq Forumunun işində ("IBF 2024") rəsmi tərəfdaş olaraq iştirak edib.
azxeber.com xəbər verir ki, "Mastercard" tərəfdaşlığıçərçivəsində Azərbaycan RespublikasınınMərkəzi Bankı, Azərbaycan Banklar Assosiasiyası və Rəqəmsal İnkişaf və Nəqliyyat Nazirliyinin dəstəyi ilə "Etibarlı,təhlükəsiz və dayanıqlı bankçılıq" devizi altında həyata keçirilən forum regionun ən nüfuzlu maliyyə-banktədbiridir.
Forumda maliyyə sektorundakıinnovasiyalarla bağlı sərgi də nümayiş etdirilmişdir. Burada Azər Türk Bankaməxsus atb360mobil əlavəsindəyeni istifadəyə verilmiş rəqəmsal atb kartın sürətli sifarişini yerinə yetirənxidmət forum iştirakçılarının marağına səbəb olmuşdur.
İştirakçılar tərəfindən atb card debitkartına sahib olmaq istəyənlər yerindəcə telefonlarına App Store və ya GooglePlay-dən atb360 mobil tətbiqini yükləməklə, saniyələr ərzində, rahatlıqla vəheç bir ödəniş etmədən atb card rəqəmsal debit kartına yiyələnmişlər.
Azər Türk Bank VIII Beynəlxalq Bankçılıq Forumunun rəsmi tərəfdaşıdırAzər Türk Bank VIII Beynəlxalq Bankçılıq Forumunun rəsmi tərəfdaşıdırAzər Türk Bank VIII Beynəlxalq Bankçılıq Forumunun rəsmi tərəfdaşıdır