Yelo Bank beynəlxalq konfransın keçirilməsinə dəstək oldu
Yelo Bank beynəlxalq konfransın keçirilməsinə dəstək olduYelo Bank, sosial məsuliyyətstrategiyası çərçivəsində iqtisadiyyatımızın dayanıqlılığı və ölkəmizin ekolojivəziyyətinin yaxşılaşdırılmasına töhfə verən layihələri dəstəkləməyi prioritethesab edir.
azxeber.com xəbər verir ki, bu istiqamətdə atılan növbəti addım UNEC-də keçirilən "Müasir dövrün trendləri: Yaşıl iqtisadiyyat vədayanıqlı inkişaf" mövzusunda İqtisadiyyat və Sosial Elmlər Sahəsində TədqiqatçılarınI Beynəlxalq Konfransına dəstəyi oldu.
Tədbirdə yerli və beynəlxalq tədqiqatçılar yaşıl iqtisadiyyat, dayanıqlı enerjivə ekoloji məsuliyyət kimi mühüm mövzuları müzakirə etdilər. Afrika, Avropa,ABŞ və digər ölkələrdən qatılan iştirakçılar konfransa müxtəlif məqalələr təqdimedərək, qlobal problemlərin həlli ilə bağlı bilik və təcrübələrini bölüşdülər.
Bu cür təşəbbüsləri dəstəkləyərək, Yelo Bank Azərbaycanın intellektual vəekoloji inkişafına töhfə verməyə davam edir və gələcək nəsillər üçün daha yaşılvə dayanıqlı bir gələcəyin qurulmasına xidmət edir.
Bank xidmətləri, eləcə də onlayn kredit haqqında əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.
Yelo Bank – Parlaq bankçılıq!
Yelo Bank beynəlxalq konfransın keçirilməsinə dəstək olduYelo Bank beynəlxalq konfransın keçirilməsinə dəstək olduYelo Bank beynəlxalq konfransın keçirilməsinə dəstək olduYelo Bank beynəlxalq konfransın keçirilməsinə dəstək olduYelo Bank beynəlxalq konfransın keçirilməsinə dəstək oldu