Cəbhədən qayıdan könüllü Ruslan Nuriyev: "Düşüncələrimdə hələ də özümü müharibənin içində hiss edirəm
Cəbhədən qayıdan könüllü Ruslan Nuriyev: "Düşüncələrimdə hələ də özümü müharibənin içində hiss edirəm". 32 yaşlı Ruslan Nuriyev Qubadlı, Cəbrayıl və Füzuli rayonlarının azadlığı üçün döyüşən Vətən müharibəsi iştirakçılarında
Cəbhədən geri qayıdan sahibini qarşılayan it - VİDEO
Cəbhədən geri qayıdan sahibini qarşılayan it - VİDEO. Sosial şəbəkələrdə cəbhədən geri qayıdan hərbçi sahibini qarşılayan itin sevincini əks etdirən video yayılıb. . Video internetdə çoxlu sayda baxış toplayıb. . Həmin videon
İsrailin fələstinlilərə etdiyi zülmdən bəhs edən "Oskar" mükafatlı "No Other Land" sənədli filminin rejissoru Həmdan Ballala hücum olunub. . xarici mətbuata istinadən xəbər verir ki, hücum israilli mühacirlə
Müavinət və təqaüdlərin artırılması ilə bağlı təkliflərin hazırlanması üçün Prezident İlham Əliyev tərəfindən Nazirlər Kabinetinə verilən müddət bu gün başa çatır. -un xəbərinə görə, iqtisadçı-alim, Milli Məclisin üzvü Vüqa
Yol polisi dumanlı hava ilə bağlı XƏBƏRDARLIQ ETDİ
"Sinoptiklərin məlumatına əsasən sabah yağıntılı və dumanlı hava şəraiti ilə əlaqədar magistral avtomobil yollarında görünüş məsafəsinin 300-800 metrədək məhdudlaşacağı gözlənilir". Bu barədə -a Baş Dövlət Yol Polis
Xəzərdə dalğaların hündürlüyü 6 metrə çatacaq - XƏBƏRDARLIQ
Dövlət Dəniz və Liman Agentliyinin (DDLA) Gəmi Hərəkətinin İdarəedilməsi Mərkəzi küləkli hava şəraiti ilə bağlı gəmilərə xəbərdarlıq edib. xəbər verir ki, xəbərdarlığa görə, bu gün axşamdan Xəzər Dəniz Akvatoriyasında müşahid
İmamoğlu ilə bağlı YENİ XƏBƏR: Dindirilmək üçün
İstanbul şəhər bələdiyyəsinin sədri Əkrəm İmamoğlu və digər 91 şübhəli dindirilmək üçün Çağlayandakı Ədliyyə Sarayına gətirilib. Bu barədə "Haber Global"a istinadən xəbər verir. Məlumata görə, həmin şəxslər prokuror
İmamoğlu barədə yeni xəbər: Özü açıqladı
Həbsdə olan İstanbul meri Əkrəm İmamoğlu ona qarşı yeni istintaq başladıldığını açıqlayıb. -a istinadən xəbər verir ki, o, bu barədə rəsmi X hesabında paylaşım edib. "Uşaq bağçaları açdığım üçün haqqımda istintaq başladılıb
Baş Dövlət Yol Polisi İdarəsindən XƏBƏRDARLIQ: Yollarda görünüş məhdudlaşacaq
Milli Hidrometeorologiya Xidmətinin məlumatına əsasən, martın 21-də ölkə ərazisində hava şəraiti qeyri-sabit olacaq. Baş Dövlət Yol Polisi İdarəsindən -a verilən məlumatda sürücülərə xəbardarlıq edilib:. "Yağıntı v
Sabahla bağlı əhaliyə XƏBƏRDARLIQ
Sabahın havası bəzi meteohəssas insanlar üçün əsasən əlverişsiz olacaq. xəbər verir ki, bu barədə Milli Hidrometeorologiya Xidməti məlumat yayıb. "Martın 21-də Abşeron yarımadasında xəzri küləyinin arabir güclənəcəy
Hailey Bieber yalan xəbərlərə görə hüquqi yollara baş vuracaq
Hailey Bieber internetdə onun haqqında yayılan bəzi yalan xəbər və şayiələrdən yorulduğunu deyərək bununla mübarizə yollarını axtardığını açıqlayıb. xarici mətbuata istinadən xəbər verir ki, bu haqda model yaxın çevrəsi il
Azərbaycanda küləkli hava şəraiti ilə bağlı gəmilərə xəbərdarlıq edilib
Rəqəmsal İnkişaf və Nəqliyyat Nazirliyi yanında Dövlət Dəniz və Liman Agentliyinin Gəmi Hərəkətinin İdarəedilməsi Mərkəzi küləkli hava şəraiti ilə bağlı gəmilərə xəbərdarlıq edib. Bu barədə Agentliyə istinadən xəbər verir
Müəllimlərə şad xəbər - Maaşlar artırılacaq
Sertifikatlaşdırma prosesinin nəticələrinə uyğun olaraq, müəllimlərin əməkhaqları artırılacaq. xəbər verir ki, bunu Məktəbəqədər və Ümumi Təhsil üzrə Dövlət Agentliyinin Ümumi təhsilin təşkili şöbəsinin müdir müavini Nurla
cəbhədən xəbər melumatlari 2025, cəbhədən xəbər haqqinda melumat , cəbhədən xəbər xeberleri, cəbhədən xəbər haqqinda ətraflı yenixeber.az saytında öyrənə bilərsiz