Azərbaycanın Keniyadakı səfiri Sultan Hacıyev və Keniyanın Baş naziri, eyni zamanda xarici və diaspora işləri naziri Musalia Mudavadi arasında görüş keçirilib. Səfirlikdən bildirilib ki, görüşdə iki ölkə arasında münasibətləri
Azərbaycan və Türkiyə Prezidentləri telefonla danışdı
Martın 29-da Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyevlə Türkiyə lideri Rəcəb Tayyib Ərdoğan arasında telefon danışığı olub. xəbər verir ki, Türkiyə Prezidenti Rəcəb Tayyib Ərdoğan müqəddəs Ramazan bayramı münasibətilə Preziden
Ərdoğanın təklifi: Rusiya müsbət qarşılayacaqmı?
Türkiyə Prezidenti Rəcəb Tayyib Ərdoğan rusiyalı həmkarı Vladimir Putinlə telefon danışığı zamanı Rusiya ilə Ukrayna arasında davam edən müharibədə sülh danışıqlarına ev sahibliyini təklif etməsi Rusiya tərəfindən müsbə
Özgür Özəldən son dəqiqə AÇIQLAMASI - "Sabahdan başlayırıq"
İstanbulda şəhər bələdiyyəsinin həbs edilmiş başçısı Əkrəm İmamoğluna dəstək məqsədilə İstanbulda  mitinq keçirilib. KONKRET.azTürkiyə mediasına istinadən xəbər verir ki, Cümhuriyyət Xalq Partiyasının (CHP) lideri Özgür Özə
Prezidentdən ağdamlı gənclərə sual - "Həvəslə gəlmisiniz?
Xəbər verdiyimiz kimi, Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyev və birinci xanım Mehriban Əliyeva martın 27-də Ağdam rayonunun Sarıcalı kəndinin birinci mərhələsinin açılışında iştirak ediblər. -un "Qafqazinfo"ya istinadə