Apteklər onlara spirt satmayacaq
Xəbər verdiyimiz kimi, Bakının Sabunçu rayonu ərazisində 15 nəfər apteklərdə satılan etil spirtindən zəhərlənərək ölüb. "Qafqazinfo"ya istinadla xəbər verir ki, bu hadisədən sonra apteklərdə və ticarət müəssisələrind
Qusar Rayon Mərkəzi Xəstəxanasında xəstələrə vaxtı keçmiş dərmanların verilməsi ilə bağlı faktların mediada yayılması cəmiyyətdə birmənalı qarşılanmayıb və narahatlığa səbəb olub. Vatsap yazışmalarından da aydın olur ki
Allergiyası olanların NƏZƏRİNƏ: "Əgər vaxtında qarşısı alınmasa..." - VACİB AÇIQLAMA
Yaz mövsümündə ən çox rast gəlinən problemlər sırasında allergik xəstəliklər xüsusi yer tutur. Statistik məlumatlara əsasən, hazırda dünyada hər on nəfərdən ikisi allergiyadan əziyyət çəkir. Məlumat üçün bildirək ki, mövsüm
Qaraciyər üçün ən faydalı qidalar - Kələm, balıq, avokado
Qaraciyər həzm prosesində, orqanizmin detoksikasiyasında, qanyaratmada və digər həyati vacib funksiyalarda iştirak edir. Onun sağlamlığını qorumaq üçün müəyyən qidaların rasiona daxil edilməsi vacibdir. -ın -ya istinadə
Valerian bu hallarda zərərlidir – Həkim
"Valerian qısamüddətli istifadə üçün təhlükəsizdir, lakin bəzi insanlarda başgicəllənmə kimi yan təsirlərə səbəb ola bilər". -a istinadən xəbər verir ki, bu barədə "Health News"a Kaliforniya Universitetini
Həsən Kürün hazırki vəziyyəti açıqlandı
İntihara cəhd etmiş şair Həsən Kürün hazırki vəziyyəti açıqlanıb. Sabunçu xəstəxanasının mətuat xidmətindən -a bildirilib ki, xəstənin vəziyyəti hazırda ağır stabildir. Qeyd edək ki, ona qapalı kəllə-beyin travması, sol bu